Nasze produkty to automatyczne ekspresy do kawy przeznaczone do komercyjnego i prywatnego użytku. Posiadamy w ofercie różne modele ekspresów do biura, lokali gastronomicznych oraz ekspresy dla domu. Jeśli lubisz dobrą kawę albo chcesz serwować wyjątkowe w smaku napoje kawowe swoim klientom, pracownikom lub gościom, znajdziesz swój idealny ekspres w naszej ofercie.

Ekspresy dobrych marek

Wybraliśmy do oferty półautomatyczne i automatyczne ekspresy do kawy cenionych na świecie, godnych polecenia firm. W stałej sprzedaży mamy m.in. ekspresy do kawy Jura, Saeco, Lavazza, Gaggia, Rocket oraz Casadio. W przypadku tego typu urządzeń jest to niezwykle ważne, aby ekspres prezentował sobą wysoką jakość. Ta jakość znajduje odzwierciedlenie w smaku kawy, która jest najlepsza z dobrego ciśnieniowego ekspresu.

Ekspresy na sprzedaż i wynajem w Warszawie

Ekspresy z naszej oferty to produkty przeznaczone zarówno na sprzedaż, jak i krótko- lub długoterminowy wynajem. Ponadto przekazujemy profesjonalne ekspresy do kawy w leasing z możliwością wykupu sprzętu po wygaśnięciu umowy. Poprzez dodatkowe formy finansowania ekspresów do gastronomii i biur, chcemy wyjść naprzeciw klientom, którzy nie mogą pozwolić sobie na gotówkowy zakup urządzenia lub po porostu nie mają takiej potrzeby.

...i jeszcze coś do ekspresu

Oprócz sprawdzających się w każdych warunkach urządzeń oferujemy również akcesoria do ekspresu oraz wyśmienitą ziarnistą kawę do biura, domu, kawiarni, hotelu lub restauracji. Jeśli chcesz, żeby ta kawa zawsze smakowała wybornie, nie zapominaj o okresowych przeglądach, konserwacji i codziennym czyszczeniu ekspresu. Jest to warunek, dzięki któremu będziesz mógł użytkować sprzęt w doskonałym stanie technicznym, a pomoże Ci w tym nasz serwis ekspresów do kawy.

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się