Cztery powody, dla których warto podjąć z nami współpracę

 • Doświadczenie
 • Szeroki asortyment
 • Bogaty pakiet serwisowy
 • Najwyższa jakość

Jesteś wielbicielem kawy? Nie wyobrażasz sobie dnia w pracy bez filiżanki aromatycznego napoju? My też. Dlatego od ponad 17 lat dzielimy się z naszymi klientami tym, co najlepsze. Cafe Team oferuje leasing ekspresu do kawy – usługę, która sprawi, że w Twoim miejscu pracy zawsze będzie panowała dobra energia. I to dosłownie! Nasza kawa ziarnista do biura nie ma sobie równych pod względem jakości, a kiedy w komplecie zdecydujesz się na wynajem ekspresu do kawy, który odpowiednio ją zmieli i przyrządzi, zyskasz uznanie wszystkich współpracowników i gości.

Nasze ekspresy do kawy to propozycja dla najbardziej wymagających: smakoszy, właścicieli lokali biurowych, handlowych, usługowych i gastronomicznych. Wszyscy, którzy zasmakują w napoju przyrządzanym przez zaawansowany ekspres do kawy, już nigdy nie będą chcieli wrócić do tradycyjnego sposobu parzenia.

Ekspres do gastronomii lub pokoju socjalnego

Nasza oferta obejmuje automatyczne ekspresy do kawy kilku najpopularniejszych marek. Ze względu na różnice w funkcjach i parametrach, poradzą sobie one doskonale zarówno w zaawansowanej gastronomii, jak również w miejscu pracy, do użytku wewnętrznego. Dzięki temu, że nie ograniczamy się do dystrybucji i serwisu urządzeń jednej firmy, możemy zaoferować zarówno ekspres do baru, jak i ekspres do biura. Oczywiście produkty różnią się między sobą parametrami, aby pracowały wydajnie, zgodnie z oczekiwaniami. Jednak łączy je jedno: profesjonalne ekspresy do kawy parzą napoje powalające wyjątkowym smakiem i aromatem unoszącym się w powietrzu. Automatyczne ekspresy do kawy z naszej oferty charakteryzują się niezawodnością, wysoką precyzją wykonania i perfekcyjnym wykończeniem. Są nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie, utrzymane w nowoczesnym stylu.

Dzierżawa ekspresu do kawy i serwis ekspresów (Jura, Saeco)

Skupiamy się nie tylko na dostarczaniu gotowych rozwiązań. Jesteśmy również specjalistami w zakresie rozwiązywania problemów. Biurowe ekspresy do kawy odmawiają posłuszeństwa? Potrzebne są nowe filtry do ekspresu i zamienne akcesoria do ekspresu w gastronomii? Spieszymy z pomocą.

Naszym klientom oferujemy:

 • szybki i skuteczny serwis – czas przyjazdu specjalisty wynosi 24 h od momentu zgłoszenia awarii;
 • wysokogatunkowe kawy – Lavazza, Segafredo, Illy, Musetti, 8 grams, Pellini;
 • ekspresy do gastronomii – Sanremo, LaCimbali, Gaggia, Casadio, Saeco;
 • ekspresy do biura – Saeco, Jura, LaCimbali, Lavazza, Carimali, Rocket;
 • wyposażenie baristyczne i ekspres do kawiarni Bravilor Bonamat, Bartscher, Waeco, Joe Frex, Concept Art , Pully, Motta, Hario, Chemex;
 • gwarancję door to door – na terenie Warszawy i okolic przyjazd serwisanta, dla reszty kraju wysyłkę kurierską na nasz koszt;
 • zastępczy ekspres do kawy na czas naprawy – dla przedłużających się napraw i wygody naszych klientów;
 • gorącą linię – wsparcie telefoniczne, pomoc w rozwiązywaniu drobnych problemów;
 • pierwszy przegląd gratis – w celu przedłużenia żywotności zakupionych ekspresów.

Wyróżnia nas starannie wyselekcjonowana oferta obejmująca światowej klasy ekspresy do kawy Saeco czy ekspresy do kawy Jura, ale przede wszystkim sprawna i skuteczna obsługa posprzedażowa. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli interesują Cię ekspresy do kawy i ich serwis w Warszawie.

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się